Medarbejdere hos VisitNordjylland | VisitNordjylland

Medarbejdere hos VisitNordjylland

Direktør:

Ann Marie Søborg Karkov, Direktør
Direkte: 23 39 35 58
ann.marie@visitnordjylland.dk 

Markedsføring:

Nina Grandjean GleerupMarkedschef
Direkte: 20 96 69 84
nina@visitnordjylland.dk 

Rebecca Green CupidoMarkedschef
Direkte: 31 16 57 55
rebecca@visitnordjylland.dk

Peter Schack, Strategisk Mediechef
Direkte: 30 20 08 99
peter@visitnordjylland.dk

Lotte Kjær, Junior Projektleder
Direkte: 22 22 42 76
lotte@visitnordjylland.dk

Frederikke Østergaard Jensen, Marketingassistent
frederikke@visitnordjylland.dk

Sofie Steensen Nielsen, Marketingassistent
sofie@visitnordjylland.dk

Nicki Kruse Nielsen, Marketingassistent
nicki@visitnordjylland.dk

Patrick Bo Elkjær, Marketingassistent
patrick@visitnordjylland.dk

Del denne side

Om VisitNordjylland

Bliv klogere på VisitNordjylland som organisation og samarbejdspartner. Læs om vores kerneydelser og hvad vi kan gøre for din virksomhed.

Kontakt os

Find vores adresse, mail, telefonnummer m.m. ved at klikke her.