Medarbejdere hos VisitNordjylland | VisitNordjylland

Medarbejdere hos VisitNordjylland

Direktør:

Ann Marie Søborg Karkov, Direktør
Direkte: 23 39 35 58
ann.marie@visitnordjylland.dk 

Markedsføring:

Mads Bach FuttrupStrategisk Chef
Direkte: 22 82 21 02
mads@visitnordjylland.dk 

Jonas Therp-Pedersen, IT-koordinator 
Direkte: 60 20 05 64 
jonas@visitnordjylland.dk

Rebecca Green CupidoKommunikationskonsulent
Direkte: 31 16 57 55
rebecca@visitnordjylland.dk

Katrine Dissing NielsenSoMe-redaktør
katrine@visitnordjylland.dk

Lotte Kjær, Junior Projektleder
lotte@visitnordjylland.dk

Frederikke Østergaard Jensen, Marketingassistent
frederikke@visitnordjylland.dk

Del denne side

Om VisitNordjylland

Bliv klogere på VisitNordjylland som organisation og samarbejdspartner. Læs om vores kerneydelser og hvad vi kan gøre for din virksomhed.

Kontakt os

Find vores adresse, mail, telefonnummer m.m. ved at klikke her.