Medarbejdere hos VisitNordjylland | VisitNordjylland

Medarbejdere hos VisitNordjylland

Direktør:

Lars Enevold PedersenDirektør
Direkte: 23 23 61 13
lars@visitnordjylland.dk

Markedsføring:

Ann Purkær Plaetner, Salgs- og marketingschef
Direkte: 60 20 05 60
ann@visitnordjylland.dk 

Birgitte Bak Aastradsen, Marketingkoordinator 
Direkte: 20 96 99 86 
birgitte@visitnordjylland.dk

Tonie Horsens, Online chef
Direkte: 60 200 565
tonie@visitnordjylland.dk

Jonas Therp-Pedersen, IT-koordinator 
Direkte: 60 200 564 
jonas@visitnordjylland.dk

Anne Kelter-Wesenberg, Webredaktør
Direkte: 51 94 51 46
anne@visitnordjylland.dk 

Berit Hvidberg Christensen, Projektleder
Direkte: 60 200 561
berit@visitnordjylland.dk

 

Bogholderi:

Del denne side

Om VisitNordjylland

Bliv klogere på VisitNordjylland som organisation og samarbejdspartner. Læs om vores kerneydelser og hvad vi kan gøre for din virksomhed.

Kontakt os

Find vores adresse, mail, telefonnummer m.m. ved at klikke her.